Pocophone F1 bude mít nástupce. Xiaomi chystá odhalení nového levného telefonu

xiaomi pocophone f2 spekulace

Letos jsme se dočkali telefonu Xiaomi Pocophone F1, který nám v mnohém připomněl dnes již legendárního “zabíjáka vlajkových lodí” – OnePlus One. Zatímco nové OnePlus telefony jsou již dražší, tak Xiaomi u modelu Pocophone F1 dokázalo stlačit cenu pod 10 tisíc Kč, i když jsme v telefonu našli výbavu prémiových telefonů. Podle posledních informací brzy uvidíme nový model Pocophone F2. Objevil se již v benchmark testu Geekbench.

Xiaomi Pocophone F2 si zachová Snapdragon 845

Hlavní výhoda telefonu Xiaomi Pocophone F1 (koupit za 8 990 Kč, Heuréka) je jeho nízká cena ve spojení se špičkovým výkonem v podobě Snapdragonu 845 a 6GB paměti RAM. Podle posledních informací z testování v Geekbench, to vypadá na to, že tyto specifikace si zachová i nový model Xiaomi Pocophone F2.

xiaomi pocophone f2 geekbench

V Single Core získala novinka 2 321 bodů a v Multi Core 7 564 bodů. To jsou poměrně standardní hodnoty, které můžeme vidět u telefonu s čipsetem Snapdragon 845. Vzhledem k tomu, že paměť RAM a čipset se pravděpodobně nevylepší, můžeme očekávat změny v jiných oblastech jako je displej, fotoaparát nebo použité materiály (Poco F1 je plastový telefon).

Pravděpodobně už se dostane i na menší výřez v displeji, na který výrobci v posledních dvou měsících ve velkém přechází. Na další informace si musíme počkat do nového roku. Vydání se dá očekávat ještě na jaře 2019.

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

1.0
  • Displej 6.18", 2246 x 1080 pixelů, IPS
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Zkoušeli jste nebo vlastníte Xiaomi PocoPhone F1? Jak se vám telefon líbí?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)