Pocophone F1 Lite bude ještě levnější telefon od Xiaomi. Očekává se cena 5 tisíc Kč

pocophone f1 lite spekulace unik informaci

Telefon Pocophone F1 byl velkým překvapením minulého roku. Xiaomi pod novou značkou vytvořilo hodně levný telefon s prémiovými parametry. A zatímco netrpělivě očekáváme druhou generaci, tak se pravděpodobně ještě předtím dočkáme levnější verze Pocophone F1 Lite. Bude mít mnohem nižší cenu, ale zároveň i horší parametry, alespoň jak ukazují nové informace.

Pocophone F1 Lite bude přímou konkurencí Xiaomi Mi i Redmi Note

Ve střední nižší třídě pravděpodobně brzy uvidíme rovnou tři velmi podobné telefony, které sice tvoří samostatné společnosti, ale všechny vlastní Xiaomi. Jednak je tu Redmi Note 7, poté Xiaomi Mi A2 a nově k těmto telefonům přibude i Pocophone F1 Lite.

xiaomi pocophone f1 lite geekbench

Novinka od Pocophone s kódovým označením Uranus má používat Snapdragon 660, který doplní 4GB RAM paměť. Rovnou poběží na Androidu 9 Pie. Nemá chybět ani výřez, zároveň se má zachovat 3,5mm audio konektor. Duální fotoaparát zůstane pravděpodobně také, i když už půjde o horší snímač, než můžeme vidět v klasickém Pocophone F1 (recenze). Cena nového Poco F1 Lite má být kolem částky 180 eur, v přepočtu tedy cca 5 tisíc Kč.

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

1.0
  • Displej 6.18", 2246 x 1080 pixelů, IPS
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nové Pocophone telefony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)