TOPlist

Poco X5 nabídne za málo peněz hodně muziky. Čím osloví chystaný čínský telefon?

poco x4

Už na začátku listopadu se začalo spekulovat o POCO X5 5G, nástupci populárního POCO X4 5G. Nyní prošel dalšími certifikacemi, díky čemuž jsme se dozvěděli další důležité informace.

Telefon střední třídy by se měl dle certifikací 3C a IMDA disponovat rychlým 67W nabíjením, díky čemuž by 4900mAh baterii dobil poměrně rychle. Mobil se však nenechá zahanbit ani v ostatních specifikacích. Dostat by měl 6,67palcový IPS displej se 120Hz obnovovací frekvencí a výkon by zde měl obstarávat čipset Qualcomm Snapdragon 778G+ v kombinaci s až 8 GB RAM. Samozřejmostí bude také Android 13 s nadstavbou MIUI 14.

Jeho představení je dle všeho za dveřmi, jelikož prošel všemi důležitými certifikacemi. Kromě Indie by se měl prodávat i na globálním trhu a nahradit tak aktuální POCO X4 Pro 5G. Cena by se měla pohybovat někde okolo hranice 6 500 korun.

Máte zkušenost s telefony POCO?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)