TOPlist

Telefon Poco X3 vybouchnul při nabíjení. Firma vinu zatím odmítá

xiaomi poco telefon vybouchnul

Hořící či vybuchující telefony jsou v dnešním světě poměrně velkou výjimkou. Většinou se tato zpráva objeví párkrát do roka a kolikrát je veřejnost ještě na pochybách, zda za chybou nestojí uživatel nevhodným používáním. Nyní však vybouchnul telefon Poco X3 při nabíjení a firma vinu téměř okamžitě odmítla.

Telefon Poco X3 vybouchnul při nabíjení

Uživatel pocházející z Indie zveřejnil fotografie poškozeného Poco X3. Tvrdí, že telefon koupil v prosinci minulého roku a do doby, kdy se mu poškodil s ním neměl žádný problém. Dne 13. dubna však začal telefon během nabíjení hořet, což zapříčinilo dle jeho slov explozi baterie a také rozbití displeje na přední straně. Hlavní otázkou tedy je, kdo za tento incident může? Je za vinou skutečně firma Poco nebo si za explozi může uživatel sám?

Firma prý tuto situaci vyšetřuje, ovšem dle dosavadních zjištění je vina na straně zákazníka. Po přezkoumání přiložené fotografie Poco tvrdí, že byla baterie poškozena a telefon byl prý propíchnut. Na základě toho pak explodovala. To však majitel telefonu popírá a je přesvědčený že k požáru došlo samovolně. Telefon byl prý během nabíjení velmi teplý a následně začal hořet.

Jaký máte na tuto situaci názor?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)