POCO X3 GT od Xiaomi se blíží. Má rozhodně co nabídnout

POCO X3 GT od Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G

Náznaky toho, že by se mohl na scéně objevit nový telefon od značky POCO, za níž stojí Xiaomi, se objevily už před nějakou dobou. Nyní nám certifikace FCC odhaluje, že se skutečně již brzy dočkáme telefonu POCO X3 GT. Tento smartphone by měl být globálně dostupnou verzí telefonu Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G, který je exkluzivitou pro Čínu.

POCO X3 GT od Xiaomi je za dveřmi

Díky dokumentům získané FCC certifikace můžeme již s některými specifikacemi počítat. Konkrétně se jedná o podporu 5G sítí a Wi-Fi 6 v pásmech 2,4 i 5 GHz. POCO X3 GT přijde s nadstavbou MIUI 12, která vychází z Androidu 11.

Pokud budou také ostatní specifikace shodné se smartphonem Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G, můžou se budoucí majitelé těšit na baterii o velikosti 5 000mAh, 67Wattové nabíjení nebo 6,6″ LCD FHD+ displej s obnovovací frekvencí 120Hz a prozatím nejodolnějším sklem Gorilla Glass Victus.

Potěší také JBL stereo reproduktory nebo tři zadní fotoaparáty, z nichž ten hlavní nabídne 64MPx, širokoúhlý 8MPx a makro fotoaparát 2MPx. X3 GT by měl být dostupný v paměťových variantách 6GB RAM/128GB úložiště a 8GB RAM/128GB úložiště.

POCO X3 GT od Xiaomi by podle všeho měl být dostupný také v Evropě, zbývá však ještě vyčkat na cenu. POCO X3 bez podpory 5G se u nás prodává za částku 5999Kč. Za Redmi Note 10 Pro bez 5G zase zaplatíme 7990Kč.

Má smysl si už nyní pořizovat 5G telefon?

Zdroj: Twitter Abhisked Yadav

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)