Xiaomi prý v srpnu představí levné POCO M5 i vlajkové Xiaomi 12T

POCO M4

Společnost Xiaomi chystá v srpnu velkou akci, na které dojde na představení několika novinek. Zmínit můžeme Xiaomi 12T nebo systém MIUI 14. Mimo to se ale ukáže také nové POCO M5, které bude spadat stejně jako aktuální generace do střední třídy.

S touto informací přišel jako první web Xiaomiui, který tvrdí, že bude POCO M5 představeno v srpnu a mimo Čínu vstoupí také na globální trhy, což je očekávatelný krok. Pod kapotou má tikat buď čip MediaTek Helio G80 nebo jiný od poměrně neznámého výrobce JLQ, který však firma použila už v POCO C40.

Kromě základní varianty bude ale představeno také POCO M5s, což má být prý pouze přejmenované Redmi Note 10S. To by znamenalo, že můžeme počítat s čipem Helio G95 a Super AMOLED displejem s 60Hz obnovovací frekvencí. Všechny nově uvedené mobily budou mít systém Android 12 s nadstavbou MIUI 13. Nové MIUI 14 se má poprvé ukázat v Xiaomi 13 na podzim letošního roku.

Na který produkt se těšíte nejvíce?

Zdroj: xiaomiui

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)