Na trh brzy vyrazí POCO M4 Pro. Kdy a co můžeme očekávat?

POCO M4 Pro 5G pozvánka

Bude to prý poslední letošní prezentace nového produktu. To mimo jiné slibuje oficiální pozvánka čínské společnosti POCO, která láká na představení nového mobilu s modelovým označením M4 Pro. Sériový nástupce staršího M3 Pro dorazí již 9. listopadu a i když příspěvek na Twitteru neodhaluje žádné podrobnější informace (na ty se asi můžeme tradičně těšit v průběhu dalších dní), můžeme se opřít o řadu různých úniků a spekulací.

Očekává se Android 11, čipset MediaTek Dimensity 700, paměťové varianty 4/64, 6/128 a 8/128 GB, 6,52″ LCD displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů a 5000mAh baterie s podporou 33W nabíjení. Úložiště by mělo jít rozšířit paměťovou kartou. O focení se nejspíš budou starat 64mpx hlavní, 5mpx makro či ultraširoký, 2mpx hloubkový a 8mpx přední senzory. Celý název mobilu na pozvánce dává jasný vzkaz, že půjde rovněž o 5G telefon. Cena přicházející POCO novinky by měla být podobná jako u staršího modelu, tedy v korunách cca pět tisíc korun.

Co dalšího očekáváte od POCO M4 Pro?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)