Xiaomi chystá další levný telefon. Co víme o Poco M4 Pro 5G?

poco m4 pro 5g

Společnost Xiaomi vydala v květnu telefon Poco M3 Pro 5G, který se prodává i u nás v Česku. Jedná se v podstatě o přeznačený Redmi Note 10 5G a nyní se dovídáme, že se chystá Poco M4 Pro 5G.

Poco M4 Pro 5G prošlo certifikací

Tento model se totiž objevil hned na několika různých webech, aby prošel certifikací. Jeho modelové číslo je pak 21091116AG. Že na něm není nic zajímavého? Na první pohled možná ne. Písmenko G na konci však znamená, že je telefon určený pro globální trh, nikoliv Čínu. Certifikace dále odhaluje, že bude telefon podporovat 33W nabíjení, což je oproti M3 Pro 5G, které podporuje 18W nabíjení slušný nárůst.

Poco M3 Pro 5G review

Poco M3 Pro 5G review

Jeden z leakerů také prozradil, že bude v telefonu tikat čipset od MediaTeku. To ale asi není žádné překvapení, jelikož současný model používá rovněž čipset od tohoto výrobce, konkrétně MediaTek Dimensity 700. Dá se čekat, že v následujících týdnech budeme mít o telefonu jasnější představu. Když totiž prošel certifikací, zpravidla to znamená, že jej od představení dělí poměrně krátká doba.

Jak se na nové Poco těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)