TOPlist

Bude Poco M3 Pro 5G opět prodejním trhákem? K představení dojde už ve středu

Poco M3 Pro 5G dostane MediaTek Dimensity 700

Vedení společnosti Poco nedávno odhalilo poměrně zásadní informací ohledně svého nového telefonu. Poco M3 Pro 5G má dle všeho dostat čipset MediaTek Dimensity 700 namísto čipsetu od Qualcommu. Mimochodem právě tento čipset se nachází v novém a námi recenzovaném realme 8 5G. Co dalšího můžeme od telefonu čekat?

Poco M3 Pro 5G dostane MediaTek Dimensity 700

Další informace samotná firma neprozradila, ovšem díky únikům pro vás nějaké máme. Telefon se má prodávat minimálně ve třech barevných variantách a bude disponovat třemi fotoaparáty (hlavní má disponovat rozlišením 48 MPx) na zadní straně. Přední stranu má pak pokrývat 6,5″ LCD panel s Full HD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí a průstřelem uprostřed.

Některé spekulace naznačují, že bude telefon identický jako Redmi Note 10 5G, pouze s jiným designem. Pokud by to tak bylo, můžeme počítat s 5 000 mAh baterií s podporou 18 W nabíjení. Do oficiálního představení zbývá už pouze několik dní. Dá se tedy čekat, že se během dneška a zítřka dovíme další informace, kterými bude Poco lákat ke koupi telefonu.

Jak se na nový Poco telefon těšíte?

Zdroj: POCO Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)