Vyzkoušejte nový Poco Launcher 2.0. Xiaomi připravilo mnoho novinek

poco launcher 2.0 betaverze

Pocophone F1 od Xiaomi způsobil v minulém roce velký poprask díky skvělému poměru cena a výkon. Oproti klasickým Xiaomi telefonům se lišil ve více věcech. Telefon neběží na klasickém MIUI, ale sesterská společnost si vyvíjí upravenou verzi, včetně launcheru. Poco Launcher následně společnost dala k dispozici i ostatním uživatelům zdarma na Google Play. Nyní byla v betaverzi vydána verze Poco Launcher 2.0. Novinku už můžete stahovat, poradíme odkud.

Oblíbený launcher Poco vychází v nové verzi 2.0 s hromadou novinek

Nedlouho po vydání telefonu se tento launcher objevil na Google Play nejprve pro ostatní Xiaomi telefony a poté i na zařízení jiných značek. Tento krok zajistil velkou oblibu. V době psání článku má více než 5 milionů instalací a průměrné hodnocení 4.7. Mnoho uživatelů tak potěší nová verze 2.0, která byla vydána v betaverzi. Můžete se k ní dostat tak, že se přihlásíte k betatestování anebo rovnou stáhnete APK soubor z APKMirror.com a ručně nainstalujete.

V první řadě bylo vylepšeno uživatelské rozhraní, které je plynulejší. Jako příklad se uvádí posunování položek v menu. Opraveno bylo hned několik chyb a celkově rychlost launcheru byla rovněž vylepšena. Hlavní novou funkcí je možnost tvořit vlastní kategorie aplikací. V nastavení si můžete vytvořit skupiny podle vlastního uvážení. Tyto skupiny aplikací si můžete různě přesunovat, mazat, skrývat apod. Skupiny aplikací jsou k dispozici po potažení prstu směrem doprava na hlavní obrazovce. Další novinkou je možnost zvolit průhlednost menu s aplikacemi. V tuto chvíli není jasné, kdy Poco Launcher 2.0 vyjde ve stabilní verzi.

POCO Launcher 2.0 - Customize,  Fresh & Clean
POCO Launcher 2.0 - Customize, Fresh & Clean

Vyzkoušíte si Poco Launcher 2.0?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)