POCO F4 Pro+ zamíří do Evropy. Co čekat od nástupce populárního modelu POCO F3?

poco f4 pro+

Nedávno jsme vás informovali o tom, že telefony Redmi Note 11 i Xiaomi 12 zamíří na globální trh a kromě nich se objeví samozřejmě také nové POCO modely. Mezi nimi bude i POCO F4 Pro+, které bude v Číně známo pod názvem Redmi K50 Pro+.

POCO F4 Pro+ nabídne tradičně skvělý poměr cena/výkon

Na EEC (European Economic Community) byl totiž 29. prosince zveřejněn dokument, který hovoří o POCO telefonu označovaném jako 22021211G , což by měl být právě model F4 Pro+. Bude se jednat o přímého nástupce populárního telefonu POCO F3, který se nám představil v březnu minulého roku.

poco f4 pro+ eec

Můžeme tedy počítat se skvělým poměrem mezi cenou a výkonem. Když už je o něm řeč, zatím není úplně jasné, zda bude v telefonech tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 nebo MediaTek Dimensity 9000. V obou případech jde však o velice výkonné čipy. Můžeme však počítat s 4700mAh baterií s podporou 120W nabíjení a samozřejmě displejem se 120Hz obnovovací frekvencí.

Jak se na nadcházející POCO mobily těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)