Očekávané Poco F4 GT klepe na dveře. Kdy dojde se oficiálně ukáže?

redmi k50 gaming

S informacemi okolo očekávaného telefonu Poco F4 GT se v posledních týdnech doslova roztrhl pytel. Společnost Xiaomi se rozhodla přestat zákazníky napínat a oficiálně pozvala všechny příznivce na konferenci, kde bude tento mobil představen.

Poco F4 GT se ukáže 26. dubna

Datum je stanoveno na 26. dubna, přičemž konference bude online a přenášena bude prostřednictvím YouTube. Můžete se na ní ale podívat také na Facebooku či Twitteru. Dle posledních informací má být telefon v podstatě jen přeznačeným Redmi K50 Gaming, což částečně potvrdil také benchmark Geekbench. Díky němu víme, že pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1.

poco f4 Gt

Na jedno jádro si telefon vysloužil skóre 1235 bodů, ve vícejádrovém testu pak 3555 bodů. To víceméně odpovídá námi testovaným produktům, které tímto čipem rovněž disponují. JEstliže se tedy o telefonu chcete dozvědět více informací, rozhodně nezapomeňte 26. dubna sledovat náš web.

Jak se těšíte na Poco F4 GT?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)