Poco F4 se objevilo v benchmarku. Počítat můžeme s výkonným Snapdragonem a 120Hz displejem

redmi k40s

O chystané řadě Poco F4, která by měla zahrnovat minimálně dva modely jsme vám psali už před nějakým časem. Nedávno se začalo spekulovat také o tom, že půjde pouze o přeznačené a mírně upravené telefony řady Redmi Kxx, což nyní tak trochu potvrzuje i benchmark Geekbench.

Poco F4 se objevilo v benchmarku Geekbench

Základní Poco F4 byl zalistován na FCC a nyní se objevil také v benchmarku Geekbench. Tiká v něm čipset Qualcomm Snapdragon 870 v kombinaci s 8 GB RAM a systémem je Android 12. To napovídá, že by mohlo jít o přejmenovaný Redmi K40S, který byl představený před pár dny v Číně.

poco f4 snapdragon 870

Pokud by se ukázala tato informace jako pravdivá, můžeme dále počítat s hranatým tělem, 6,67palcovým AMOLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí nebo 4500mAh baterií s podporou 67W nabíjení. Základní varianta v Číně vychází na 6500 Kč bez daně. Dá se tedy očekávat, že bude u nás o něco vyšší.

Jak se na nové telefony Poco těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)