Nejlevnější telefon s čipsetem Snapdragon 865 nyní dostává Android 11

poco f2 pro android 11

Jestli jste se rozmýšleli, zda si pořídit telefon Poco F2 Pro, tak nyní máte o důvod více, jelikož telefon dostává Android 11. Aktualizace se začala objevovat asi před týdnem v Číně a nyní se objevuje i na evropských modelech. Je tedy vysoce pravděpodobné, že se jí dočkáme velice brzy i v České republice.

Poco F2 Pro dostává Android 11

Poco F2 Pro nabízí velice zajímavý poměr mezi cenou a výkonem. Tiká v něm totiž nekompromisní vlajkový čipset Snapdragon 865. V kombinaci s 6 GB RAM, parádním 6,67″ Super AMOLED displejem s Full HD + rozlišením a solidní 4700 mAh baterií se nyní jedná o velmi zajímavý nákup. Aktualizace se označuje jako 12.2.1.0 RJKEUXM a má velikost přibližně 2,9 GB. Přináší s sebou mimo jiné také říjnové bezpečnostní záplaty, což je vzhledem k tomu, že je prosinec trochu zklamání.

Na co se těšit u MIUI 12?

  • nové ovládací centrum
  • ultra úsporný režim
  • vylepšený tmavý režim Dark Mode 2.0
  • živé tapety
  • nová gesta a vylepšená správa soukromí
poco x3 nfc android 11

Dle uniklých informací se ale nejedná o jediný model, který brzy obdrží Android 11. V GeekBench i na Google Play Console byl totiž spatřen model Poco X3 NFC s tímto novým systémem. A jelikož se jednalo navíc o evropskou verzi, tak jí nejspíš jako první uvidíme právě na našem kontinentu.

Co říkáte na telefon Poco F2 Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)