TOPlist

POCO udělá radost fanouškům trháku Genshin Impact

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition pozvánka

Fandíte značce (Xiaomi) POCO a současně populárním mobilním hrám? Pak by vás mělo zajímat datum úterý 26. dubna, kdy tato firma plánuje globální představení nových produktů. Jeden z oficiálních účtů POCO před několika hodinami prozradil, že výrobce plánuje na trh poslat zařízení, které bude designově věnováno jedné z nejoblíbenějších mobilních her vůbec. O jakou přesně kombinaci půjde? Bezdrátová sluchátka a titul Genshin Impact.

V oficiální grafice se zatím objevuje pouze logo této hry, nicméně známý autor předběžných renderů a úniků OnLeaks už má připravenou pravděpodobnou podobu těchto „špuntů“. Dominovat má dle předpokladů červená barva. Po stránce hardwarových parametrů se mluví o krytí IPX4, Bluetooth 5.2, 28hodinové výdrži, nabíjení přes USB-C i bezdrátovým způsobem nebo aktivním potlačení okolního hluku (až do hodnoty 35 dB).

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition rendery

Celkově by měly Buds Pro Genshin Impact Edition vycházet z modelu POCO Buds Pro. Globální online představení nových POCO produktů je naplánováno na 26. dubna ve 14:00 našeho času.

Jaké máte zkušenosti s Genshin Impact?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)