No konečně! Představení aplikace Počasí Google pro Android je na spadnutí

google počasí aplikace
  • Počasí Google se zřejmě dočká samostatné aplikace
  • K představení by mohlo dojít ještě tento měsíc

Loni jsme se konečně dočkali samostatné aplikace Počasí od Googlu na chytrých hodinkách s Wear OS a podle všeho americká firma pracuje také na verzi pro mobily a tablety. Konečně. Nebude tedy závislá na aplikaci Google, jako je tomu nyní.

Této skutečnosti si všimlo několik redaktorů z webu 9to5google, zmínka je uvedena v kódu aplikace Hodiny Google. K oficiálnímu představení by mělo dojít poměrně brzy, spekuluje se dokonce o tom, že aplikace přijde na trh současně s Pixel Foldem a Pixel Tabletem. Ty mají přijít na trh ke konci června. Přinést by mohla mnoho novinek a jednou z nich bude hluboká integrace právě s aplikací Hodiny Google. Počasí by si z ní vzalo města, které máte uložené a zobrazovala by vám ve widgetu konkrétní údaje.

Provázanost však bude oboustranná. Aplikace Hodiny se dočká několika nových prvků a upozorní uživatele na jasný den, sněhovou bouři, horko, tropickou bouři nebo třeba hurikán či sníženou viditelnost.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Ocenili byste samostatnou aplikaci Počasí Google?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)