Rybáři mají svou sociální síť. V české appce Fishsurfing je už 163 tisíc lidí

plna-verze-aplikace-fishsurfing

Kdo všechno by mohl mít vlastní sociální síť? Maminky? Majitelé domácích malíčků? Sportovci? Pár podobných pokusů tady už bylo, úspěšných či neúspěšných. Zdá se, že čeští autoři projektu Fishsurfing, kteří stojí za stejnojmennou mobilní aplikací, úspěšní budou. Jak napovídá i název, jde o sociální síť pro rybáře. Po čtyřech letech testovacího provozu a vývoje je teď dostupná plná verze aplikace Fishsurfing. Za první dva týdny ostrého provozu přibylo 36 tisíc uživatelů z celé Evropy, celkově jich je teď zhruba 163 tisíc. Autoři mají rozhodně smělé plány, letos chtějí mít ve své síti přes milion rybářů.

„Jen za první den ostrého provozu se do aplikace registrovalo na 3 386 rybářů z celé Evropy, nejvíce ze zemí jako například Francie, Polsko anebo Velká Británie. Čeští rybáři a rybářky za první dva týdny ostrého provozu tvoří zatím odhadem osm procent všech registrovaných. Uživatelé se nejvíce zajímají o úlovky a soukromé rybářské revíry,“ uvedl zakladatel rybářské sociální sítě Filip Domorád, jehož zájem o aplikaci předčil původní očekávání.

Co umí a bude umět plná verze aplikace Fishsurfing?

Aplikace je přeložena do osmnácti světových jazyků a mezi její největší přínosy patří galerie fotografií a videí rybářských úlovků, největší databáze soukromých revírů v Evropě, chat s lokálními průvodci bez potřeby znalosti cizích jazyků anebo snadné překládání rybářských článků a blogů z celého světa napříč zeměmi a kontinenty. „V druhé polovině letošního roku se plná verze aplikace Fishsurfing rozroste o celoevropskou databázi rybářských soutěží a postupně ji začneme doplňovat i o databázi evropských státních revírů,“ dodává šéf firmy.

Rybaříte? Znáte nebo vyzkoušíte aplikaci Fishsurfing?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)