TOPlist

Ideální čas na na nákup konzole! Playstation 5 Slim v Česku zlevnil na minimum

playstation 5 slim česko sleva
  • Playstation 5 byl v roce 2020 nedostatkovým zbožím, překupníci vydělali hromadu peněz
  • Nyní je situace mnohem lepší, konzoli koupíte v jakémkoliv elektru
  • Prosincová revize (lidově označovaná jako „Slim“) nyní příjemně zlevnila

Playstation 5 Slim dosáhl v České republice historického cenového minima. Nová revize nejpopulárnější konzole od Sony byla představena v Česku teprve v prosinci a už nyní ji můžete pořídit za atraktivnější ceny. Podle údajů z cenového srovnávače Heureka, se tento vyhledávaný model nyní může pochlubit cenou 11 990 korun, původně všude startovala na 13 590 korunách. Některé e-shopy, například Alza mají navíc v akci za stejné peníze bundle s titulem Horizon Forbidden West.

Redukce ceny Playstation 5 Slim je poměrně logickým krokem, konkurenční konzole Xbox Series X od Microsoftu se totiž dá pořídit za 9 990 korun. Nabízí přitom o něco vyšší výkon a hráče láká také předplatným Game Pass.

PS5 Slim (PlayStation 5 2023) Review

PS5 Slim (PlayStation 5 2023) Review

Pro potenciální kupce je nyní ideální doba zvážit nákup, neboť Playstation 5 Slim nabízí nejen kompaktnější design ve srovnání s původní verzí PS5, ale také větší 1TB SSD úložiště, což je o 175 GB více než u původní verze z roku 2020. Do štíhlejší konzole se tedy vyjdou 2-3 velké hry navíc, což se počítá. Zvlášť pokud nemáte rychlý internet.

Sony PlayStation 5 (Slim)

Kde koupit:

Koupili byste si raději Playstation, nebo Xbox?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)