PlayStation 5 v Česku zlevňuje. Navíc k němu dostanete hru a ovladač

Playstation 5 sleva

Playstation 5 je na trhu už více než dva roky, přesto je jeho dostupnost dodnes problematická. Pryč jsou naštěstí doby, kdy jste jej museli kupovat z druhé ruky za dvojnásobek, přesto si ho nemůžete většinou koupit běžně v elektru. Sony navíc své konzole v srpnu zdražilo. Obě verze (s mechanikou i bez) o tisícovku.

Tím se automaticky zvýšila cena i u e-shopů, které je mnohdy v různých bundlech s hrami prodávaly za cenu okolo 17 000 Kč. Z doplňku Hlídač shopů však vyplynulo, že se prodejci rozhodli konzole o něco zlevnit. Podle srovnávače Heureka se dá konzole aktuálně koupit už od 14 863 Kč, bavíme-li se o verzi s mechanikou. Digitální varianta je pak k sehnání dokonce od 12 790 Kč.

Řada e-shopů navíc ke konzoli dodává druhý ovladač DualSense, který má hodnotu přes 1 500 Kč, nebo třeba hru God of War: Ragnarok. Co se týče dostupnosti, ta je také mnohem lepší. Prodejci mají skladem několik kusů. Pokud tedy sháníte novou konzoli a toužíte právě od té od Sony, nebudete muset pro její pořízení vynaložit takové úsilí, jako tomu bylo ještě před pár měsíci.

Přemýšlíte nad koupí konzole Playstation 5?

Zdroj: Heureka, Hlídač shopů

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)