Menu

PlayLink je nová služba od Sony: Umožní hrát PS4 hry pomocí telefonu

Sony oznámilo novou službu PlayLink. Jedná se o speciální velké hry pro PlayStation 4, které se ovládají pomocí telefonu. Hry jsou určeny pro lokální multiplayer, kdy každý hráč bude používat svůj telefon. Mohlo by se tak jednat o malou revoluci u párty her.

PlayLink bude mít na počátku 5 her

Na herním veletrhu E3 společnost Sony představila celkem pět her, které od začátku najdeme ve službě PlayLink. Jedná se o That’s You, SingStar Celebration, Knowledge is Power, Frantics a Hidden Agenda. Nejvíce se mluvilo o poslední jmenované hře Hidden Agenda s detektivní tematikou.

Za ní stojí studio, které vytvořilo úspěšnou hru Until Dawn. Jedná se o detektivní hru, která je unikátní právě ve způsobu ovládání. Hráči budou rozhodovat podle informací, které se jim budou zobrazovat na telefonu, každý hráč bude ale dostávat jiné informace.

PlayLink je o tom, aby se ke hraní dostalo co nejvíce lidí a nejednalo se o typickou situaci, kdy jeden hraje a zbytek lidí jen sleduje. Společnost zatím neoznámila, kdy se první hry ze služby objeví, stejně tak nevíme, které telefony budou službu podporovat.

Co říkáte na tento nápad od Sony?

Zdroj: androidauthority.com.

 

RSS (komentáře k článku)