Placené Android hry, které můžete nyní stahovat zdarma: Vybrali jsme 5 nejzajímavějších

placene android hry zdarma google play

V obchodě Google Play se objevilo opět několik zajímavých Android her, za které normálně zaplatíte peníze, ale nyní jsou na omezenou dobu zdarma. Pojďme se podívat na zajímavé normálně placené Android hry, se kterými si užijete nejvíce zábavy zdarma.

Placené Android hry zdarma: Darkland, Out There Chronicles, AngL a další

Níže jsou hry různých žánrů, takže by si měl vybrat kdokoliv. K dispozici máme i článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. V této zprávě se podíváme blíže na specifičtější výběr her.

aplikace slevy google play akce zdarma

Může se stát, že některé placené Android hry ze seznamu níže již nebudou k dispozici zdarma, akce končí v různý čas. V době psaní článku (3. března 2019) jsou ale všechny stále k dispozici. Všechny hry také spojuje poměrně vysoké hodnocení. Až na jednu se můžou chlubit průměrným hodnocením, které je vyšší než 4.0.

Darkland

Nejprve zde máme minimalistickou plošinovku s názvem Darkland. Potěší to, že hra má poměrně dost úrovní – celkem 60. Začínáte s jednoduchými úrovněmi a obtížnost se neustále zvyšuje. Ovládání je jednoduché, stačí jeden prst na displeji. Průměrné hodnocení hry je 4,4.

Darkland : Cube Escape Puzzle
Darkland : Cube Escape Puzzle

Black Metal Man 2

Pokud jste fanoušek metalu a her s nekonečnou hratelností, tak je Black Metal Man 2 pro vás. Vývojáři hru popisují jako nekonečnou cestu na Kriegfest 94. Po této cestě vás čekají mnohé překážky a nesmíte udělat ani jednu chybu, jinak začínáte od začátku. Samozřejmě nechybí pořádný soundtrack. Průměrné hodnocení je 4.0.

Black Metal Man 2 – Fjords Of Chaos (game trailer)

Black Metal Man 2 - Fjords Of Chaos (game trailer)

Black Metal Man 2
Black Metal Man 2

AngL

Pro trochu uklidnění zde máme logickou hru AngL, kde je úkol poměrně jednoduchý. Dostat každou kouli k diamantu. K tomu hráč využívat trojúhelníky, které mění cestu těchto koulí. Jednoduchá minimalistická hra, ale rozhodně návyková. Na Google Play má hodnocení 4,6/5.

AngL
AngL

Diamo XL

Tato hra potěší fanoušky arkádových her. Úkolem je přesunovat čtverec po linkách, které tvoří diamant. Za pomyslné nakreslení dostáváte body. Samozřejmě to ale není tak jednoduché. Než to popisovat v textu, je lepší se podívat na video níže, kde se hratelnost ukazuje v plné kráse. Průměrné hodnocení ještě není známé vzhledem k malému počtu hodnocení.

Diamo XL Launch Trailer

Diamo XL Launch Trailer

Out There Chronicles – Epizoda 1

Jedná se o interaktivní vesmírný příběh, v podstatě jde o knihu, která je obohacena o animace, videa, zvuky a hlavně nemáte jasné daný příběh. Ten si utváříte tím způsobem, že si vybíráte z několika možností, kam se má herní zážitek ubírat. Jedná se o tzv. choose your own adventure (v překladu doslova vyber si vlastní dobrodružství). Menším mínusem je to, že musíte znát angličtinu. Průměrné hodnocení na Google Play je 4.4.

Out There Chronicles – Now available on smartphones and tablets

Out There Chronicles - Now available on smartphones and tablets

Out There Chronicles - Ep. 1
Out There Chronicles - Ep. 1

Stáhli jste některé normálně placené Android hry do vašeho zařízení?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)