Mrkněte na porovnání Pixel Watch s Galaxy Watch i Apple Watch

google pixel watch vs. samsung galaxy watch4

V neděli odpoledne hnul světem nositelné elektroniky fakt, že byly chystané hodinky Google Pixel Watch vyfoceny hned na několika snímcích. Uživatel, který na redditu vystupuje pod přezdívkou tagtech414 tvrdí, že je měl na stole v restauraci nechat jeden ze zaměstnanců společnosti Google, který je s největší pravděpodobností interně testoval.

Pixel Watch vs. Galaxy Watch vs. Apple Watch

Hodinky má podle všeho stále u sebe a je divné, že se ho americká společnost dosud nepokusila kontaktovat. Každopádně nyní vyfotil další snímky, které ukazují Pixel Watch vedle dalších oblíbených hodinek, Galaxy Watch od Samsungu a Apple Watch. To, které vypadají nejlépe necháme na vás. Pokud by vás o hodinkách cokoliv zajímalo, můžete se zeptat přímo původce těchto fotografií na Redditu. Sám k tomu přímo vyzývá.

Vzhledem k tomu, že o hodinkách minulý týden unikla řada dalších informací se dá očekávat, že americký gigant nebude na nic čekat a hodinky minimálně poodhalí na chystané konferenci Google I/O v květnu. Co se týče ceny, ta by se měla pohybovat někde okolo 300 až 350 dolarů, což je asi 6 800 – 8 000 Kč. Dá se předpokládat, že pokud se někdy objeví na sousedním trhu v Německu, bude cena po započítání daně ještě o něco vyšší.

Jak se těšíte na Google Pixel Watch?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)