Známe reálnou podobu Google Pixel Watch. V čem asi nepotěší?

Google Pixel Watch hodinky uniklé fotky

Jak už potvrdila řada úniků i několik polo-oficiálních informací, společnost Google se brzy hodlá zařadit do zástupu technologických firem, které mají ve své nabídce elektroniky také chytré hodinky (když pomineme nedávný nákup celé společnosti Fitbit). Diskutované Pixel Watch by měly být velmi zajímavé zařízení, což potvrzují specifikace, které postupně vyplouvají na povrch. Vůbec poprvé teď dostáváme příležitost si prohlédnout tyto hodinky v jejich reálné podobě. Objevily se totiž reálné fotky.

Snímky, které doplňují již několikrát zveřejněné rendery v propagačních materiálech nebo obalech, potvrzují očekávaný celkový vzhled včetně dvou tlačítek v zajímavém uspořádání. Pokud jde skutečně o finální produkt, Google Pixel Watch asi nepotěší fanoušky univerzálních vyměnitelných řemínků, jelikož je z obrázků znatelné nějaké unikátní připínání.

Fotky měly vzniknout při velmi netradiční situaci. Hodinky prý ležely na stole v restauraci, kde je měl zapomenout jeden ze zaměstnanců firmy Google. Byla u nich tak krabička, na které se píše, že jde zatím o necertifikovaný produkt pro interní používání. Zařízení bohužel dokázalo při spouštění pouze zobrazit logo G.

Co říkáte na (pravděpodobný) design očekávaných Google Pixel Watch?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)