Pixel Watch dostávají funkci, která vám může zachránit život

Google Pixel Watch aktualizace

Hodinky Pixel Watch patřily mezi nejočekávanější nositelnou elektroniku loňského roku a v naší recenzi se můžete sami přesvědčit o tom, zda stojí za úvahu. Ústupků udělal Google více než bychom si u hardwaru s podobnou cenou představovali a upřímně nás příliš nepřesvědčily. Americký gigant své hodinky ale pravidelně aktualizuje a snaží se je zlepšit. Nyní dostávají Pixel Watch oblíbenou funkci, kterou disponuje řada konkurenčních hodinek několik let.

Řeč je o detekci pádu, která prošla přísným testováním, aby se předešlo vyvolání tísňového volání i v případech, kdy není potřeba. Na rozdíl od konkurence nabízí Pixel Watch možnost hovořit s tísňovou linkou napřímo, v případě že toho budete samozřejmě schopní. Pokud Pixel Watch rozpoznají pád, spustí oznámení na displeji, kterou můžete po dobu 30 sekund odklepnout s tím, že jste v pořádku. Pokud tak neučiníte, budete spojení s tísňovou linkou.

google pixel watch detekce pádu

Aktualizace se v tuto chvíli šíří po celém světě a lze ji stáhnout přes aplikaci Watch Companion, takže pokud hodinky od Googlu máte, můžete od dnešního dne začít novou funkci používat.

Google Pixel Watch
Google Pixel Watch

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Pomohly vám někdy hodinky v nouzi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)