Spousta nových funkcí pro telefony Google Pixel. Co nabízí prosincový Pixel Feature Drop?

pixel feature drop

Google pravidelně zásobuje své telefony Pixel aktualizacemi v podobě tzv. Pixel Feature Drop. Ani prosinec nebude výjimkou a těšit se mohou jak majitelé Pixelu 6, tak i těch starších. Míří na ně totiž spousta nových vychytávek.

Prosincový Pixel Feature Drop nabízí spoustu vychytávek

Prosincový Pixel Feature Drop umožní přidat si aplikaci Snapchat na zamykací obrazovku, díky čemuž budete moci vyfotit snímek nejrychleji ze všech Android telefonů, chlubí se Google. Pokud byste měli zájem o nový filtr Pixel Face, ten bude k dispozici rovněž v prosinci a to na telefonech Pixel 4a 5G a novějších. Mezi další zajímavé funkce patří určitě možnost používat telefon místo klíčů od auta, konkrétně u vybraných vozů BMW od roku 2020.

Your Pixel Got An Upgrade – Feature Drop

Your Pixel Got An Upgrade - Feature Drop

Vylepšení se dočkala také skvělá funkce Now Playing, která vám automaticky na displeji ukazuje název skladby, která je aktuálně přehrávána ve svém okolí. Pokud se ale nyní nepodaří telefonu najít skladbu automaticky, můžete zkusit začít vyhledávat ručně, díky čemuž nebudete potřebovat aplikace třetích stran jako je třeba Shazam. Dočkali jsme se také několika nových tapet nebo vylepšení sluchátek Pixel Buds A, které dostávají lepší ovládání úrovně basů.

Došlo také na rozšíření detekce autonehod do více zemí, konkrétně Itálie, Francie a Tchaj-wanu nebo nové jazyk pro živý přepis. Nově je k dispozici francouzština, němčina a japonština.

Kterou funkci oceníte nejvíce?

Zdroj: blog Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)