Pixel 6a se začal sériově vyrábět. Představení je na spadnutí

google pixel 6a

Pokud fandíte produktům od Googlu, nebo ekosystému Android obecně, rozhodně byste si měli v kalendáři zaškrtnout datum 11. května, kdy začíná očekávaná konference Google I/O. Na ní by se měl mimo jiné objevit také telefon Google Pixel 6a, který se dle dostupných informací začal sériově vyrábět.

Google Pixel 6a se začal vyrábět v Asii

Tuto informaci vypustil do světa leaker Mukul Sharma. Momentálně je prý jisté, že se mobil vyrábí v několik asijských zemích a vzhledem k tomu, že se objevil na FCC nemáme problém těmto informacím věřit. Dá se také očekávat, že se bude Pixel 6a nabízet ve více zemích, než Pixel 5a, který si koupíte pouze v Japonsku a USA.

Co se týče specifikací, už nějakou dobu víme, že bude pod kapotou tikat čipset Google Tensor. Počítat můžeme také s 6,2palcovým OLED displejem nebo 12,2Mpx hlavním snímačem, kterému bude sekundovat 12Mpx ultraširoký objektiv. Výdrž má pak dostat na starost 4800mAh baterie s podporou 33W nabíjení. Bude tedy o něco větší, než v případě klasického Pixelu 6, což by mohlo napomoci o něco lepší výdrži.

Jak se na Pixel 6a těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)