Telefony Pixel 6 a Pixel 6 Pro mají další nepříjemné problémy

google pixel 6 pro

Od představení telefonů Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro již uplynula nějaká doba a telefony se ani tento rok nevyhnuly porodním bolestem. Mezi ně patří také problémy s nabíjením, na které si stěžuje stále větší množství uživatelů.

Používání neoriginálních nabíječek může být pro Pixel problém

Problém se týká nabíječek ostatních výrobců nebo výrobců třetích stran, kdy je nabíjení buď extrémně pomalé nebo se telefon vůbec nenabíjí. V normálním případě byste mohli namítnout, ať lidé použijí originální adaptér, což je ale bohužel problém. V balení totiž není. Google se obhajuje šetřením životního prostředí, stejně jako Apple či Samsung. Problém se týká i ostatních USB-C kabelů, ten však součásti balení je, takže by to neměl být až takový problém.

Někteří uživatelé tvrdí, že jim pomohlo vypnutí vývojářského režimu, což je poněkud zvláštní. Pomoct může také vypnutí adaptivního nabíjení nebo samozřejmě zakoupení originálního 30W adaptéru. Nám se Pixel 6 nabíjel přes 25W Samsung adaptér poměrně rychle, naopak u OnePlus Warp nabíječky trvá nabíjení obvykle více než 4 hodiny, takže na tom něco bude.

Jakou rychlostí nabíjíte telefon vy?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)