Pixel 4a v květnu představen nebude. Kdy se ho konečně dočkáme?

Pixel 4a v květnu představen nebude

O novém telefonu od Googlu toho víme opravdu hodně. Máme dokonce fotografie, kompletní specifikace či recenzi fotoaparátu. Jediné, co nám v tuto chvíli chybí je oficiální představení. Dle všeho však Pixel 4a v květnu představen nebude. Původně bylo v plánu datum 22. května, což se však mění a telefon bude představen později. Kdy se ho tedy konečně dočkáme?

Pixel 4a v květnu představen nebude

K prvním zákazníkům by se měl telefon nově dostat 5. června. Telefon se tak opozdí přibližně o dva týdny, což není nic hrozného. Na druhou stranu pokud chtěl konkurovat iPhonu SE trochu mu utíká čas, jelikož zákazníci, kteří přemýšleli, který z těchto dvou telefonů zvolit se již pravděpodobně rozhodli pro jablečnou firmu. Google bude navíc v tento datum živě streamovat představení Androidu 11.

google pixel 4a

To dává pro Google mnohem větší smysl. Vypustit telefon u události, kterou budou sledovat stovky tisíc lidí. Uvidíme, jaká prezentace nakonec bude, ale vzhledem k tomu, že o telefonu víme v podstatě všechny klíčové informace by nás velmi překvapilo, kdyby nás americký gigant něčím zaskočil.

Naváže nový Pixel na úspěch loňského modelu 3a?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)