Pixel 4 odhalen ve videu a na dalších fotografiích

pixel 4

Na internet se dostala dvě nová videa, na kterých je zachycena nejnovější vlajková loď od Googlu – Pixel 4 XL. Na videu můžeme spatřit nový typ displeje, ovšem rámečky stejně jako v případě předchozích generací zůstávají. Leaker odhalí také čtvercovitý výřez pro fotoaparát, kde se skrývá duální kamera s rozlišením 12 a 16 megapixelů.

Google Pixel 4 hands-on video leaks out

Google Pixel 4 hands-on video leaks out

Pixel 4 a Pixel 4 XL budou disponovat zcela novým systémem pro odemykání obličeje a pro pohybová gesta, které Google nazval Motion Sense. Kromě toho se také potvrdila spekulace o 90 Hz obnovovací frekvenci displeje, která zajistí plynulejší chod jak v systému, tak v některých hrách. Design telefonu zůstává podobný, ale několik změn tu přece najdeme. Například zcela lesklou zadní stranu, což je u Googlu novinka.

Google Pixel 4 XL White Hands-On (Video)

Google Pixel 4 XL White Hands-On (Video)

Druhé video pak odhaluje bílou variantu zařízení, kde je v krátkosti ukázán navigační panel Androidu 10 a rozhraní fotoaparátu. Nový Pixel bude vybaven tím nejlepším. Tedy procesorem Snapdragon 8556 GB operační paměti RAM a 5,7″ 90 Hz Super AMOLED displejem s rozlišením Full HD+. Kapacita úložiště bude s překvapením všech pravděpodobně pouze jedna a to 128 GB. Zbytek chce Google vyřešit cloudovými službami, které mají být pro nové Pixely za zvýhodněné ceny a některé úplně zdarma.

Jak se vám líbí Pixel 4?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)