Pixel 4 se odhaluje na Times Square v nové barevné variantě

google pixel 4 korálová

To, že se Google designem chystaného Pixelu 4 nijak extra netají není žádnou novinkou. Vždyť to byl právě on, kdo v červenci “leaknul” první oficiální fotku zadní strany telefonu, která mimo jiné odhalovala také čtvercovitý fotoaparát. A důvod? Nesnesl neustálé spekulace a dřívější úniky fotografií a tak Pixel 4 odhalil sám.

A právě Google ještě před svou konferencí, která se bude konat 15. října 2019 nalákal na novou barevnou variantu, o které se delší dobu spekulovalo. Jedná se o korálovou variantu, která je velmi podobná té z iPhonu XR. Jedná se o marketingový krok? Apple iPhone XR je nejlépe prodávaným iPhonem právě v korálové variantě, která vypadá dosti povedeně. Google Pixel 4 tak bude nabízen ve třech barevných variantách. Vedle korálové si můžeme vybrat mezi tradiční černou a bílou variantou.

Oficiální snímek korálové varianty nového Pixelu můžeme vidět na Times Square v New Yorku na jednom z billboardů. Jako první si ji všiml jeden z uživatelů redditu a zdroj přichází právě odsud. Dlouho spekulovaná mentolová varianta je tak z kola ven a přednost dostala dle nás hezčí korálová (nebo oranžová) varianta.

Líbí se vám korálová varianta Pixelu 4?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)