Známe oficiální datum představení nového Pixelu

pixelu

Google dnes oficiálně odkryl datum své konference Made by Google, kde se očekává oficiální představení nové vlajkové lodi – Pixelu 4. O tom jsme vám toho napsali skutečně velké množství. Aby ne, když se Googlu nepodařilo ututlat snad vůbec nic a první zahraniční YouTubeři již jej veřejně testují.

Každopádně, Google svou událost naplánoval na 15. října 2019 a již dnes na YouTube publikoval chystající živé vysílání, na které si můžete dát zvoneček pro upozornění. O tom, že Google představí svou vlajkovou loď právě v říjnu se spekulovalo už od června a nyní se tato skutečnost potvrdila. Do představení nového telefonu od Googlu tak zbývá necelý měsíc a dá se očekávat, že do té doby uniknou informace úplně všechny a konference bude v podání Pixelů tak trochu zbytečná. Doufejme, že Google alespoň nějakou informaci udrží a překvapí nás něčím zajímavým a novým.

Made by Google ’19

Made by Google '19

Kromě Pixelu 4 a Pixelu 4 XL se na konferenci nejspíš představí také Google Nest Mini, což je malý chytrý reproduktor. Spekuluje se také o Pixel Watch, chytrých hodinkách, které v sobě mají mít zabudovaný fotoaparát. Jejich představení na letošní konferenci je však přinejmenším optimistické a spíše se čeká, že přijdou až příští rok.

Budete sledovat konferenci Made by Google?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)