Menu

Pixel 2 XL má velké problémy s displejem

V posledních dnech se na internetu začínají objevovat informace a zprávy o tom, že Pixel 2 XL má několik problémů s pOLED displejem. Panel, který vyrábí LG, je terčem kritiky. Google už celý problém aktivně řeší.

Pixel 2 XL má několik problémů s displejem

Není to poprvé, co jsme tento rok mohli vidět problém s displejem, například takový OnePlus 5 měl svou aféru s Jelly Screen efektem. Ještě před vydáním nových Pixelů se objevily podobné problémy u LG V30, a nyní je v hlavní roli opět telefon, který vyrábí LG. Akorát zde to vypadá na mnohem horší problém. Komunita hlásí hned několik různých problémů s displejem.

Na internetu se objevují obrázky a videa s modrým odstínem displeje, dále se vypalují tlačítka ovládání na displej, zobrazují se různě velké modré či růžové pruhy, displej zrní, má podivné barvy, ukazuje se podivný stínový oblouk a v některých případech dokonce při posunutí prstu po displeji zmizí část zobrazovaného obsahu. Ano, tohle všechno se v posledních dnech objevilo ve spojení s Pixel 2 XL a displejem.

Je celkem obvyklé, že první kusy elektroniky můžou mít nějaké výrobní vady. Jenže zde u Pixelu 2 XL se nejedná o jeden či dva problémy, ale o celou řadu problémů. Zkrátka to vypadá, jak kdyby se během výroby displeje něco hodně pokazilo.

Google se již vyjádřil, že tyto problémy aktivně zkoumá a prošetřuje. Žádné další informace však prozatím nedodal. Bohužel si tak Google i LG zbytečně kazí reputaci, obzvlášť když se chyby objevují u zařízení, které stojí více než 25 tisíc Kč.

Google Pixel 2 XL katalog

Google Pixel 2 XL

8.3
  • Displej 6.0", 1440 x 2880 pixelů, P-OLED
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3520 mAh
  • Cena od 20 206 Kč

Co říkáte na problémy s displejem u Google Pixel 2 XL?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

cardi

24.10.2017 17:50

shitek

blackmetal8

24.10.2017 18:03

U vlajkové lodě Androidu je to docela ostuda :-/. To jsem zvědavej jak se k tomu Google postaví.

Sagitarius

sagitarius64 0

24.10.2017 18:47

Jak si můžou Google a LG kazit reputaci, když žádnou nemají? Od dob G3 dělá LG jen praskající a umírající shity a tydýti od Google si od nich nechají dělat vlajky. Tak co se diví? Ale oni se už pomalu přidávají ostatní- každej ty mobily chrlí jak Baťa cvičky, předhánějíse, kdo vyběhne dřív s nějakou nesmyslnou 3.14čovinou, jen aby ve stádu ovčanů vzbudili úžas, a na trh jde jeden sráč za druhým. že to nefunguje a sere se to? Nevadí, hlavně že jsme byli dřív, než konkurence. A než se ovčan probere do reality, výrobce se napakuje a už chrlí další zmetek.
Se slzou v oku vzpomínám na nesmrtelnou Nikii 5110.

Pepapa

24.10.2017 19:01

sagitarius64

Jasně Nokia 5110 je nesmrtelná protože se používá pouze na volání a SMS jestli si dobře pamatuji.

Johny Dvořák

25.10.2017 8:35

Kazdy vyrobce mel, nebo ma problem se svym zarizenim. Spis me vzdycky zajima, jak se k tomu vyrobce postavi. Treba u Samsungu se mi libilo, ze se k problemu s Note 7 postavili celem a dost obstojne to ustali. No a note 8 si nemuzu vynachvalit. U Iphonu byly taky problemy. Nejdrive ohybani u iphonu 6 plus, ted BOMBY iphone 8 a 8 plus (A to se jablickari tak smali 😂😂). Dulezite proste je mit svoji komunitu fanousku, kteri neutecou kvuli kazde chybe, nebo nedodelku (samozrejme, kdyz chyby nejsou na kazdodennim poradku u vyrobce). Spravna firma se pouci a bude delat vse pro to, aby uz se problem neopakoval, spatna firma bude kopat kolem sebe a ublizi si sama :)

RSS (komentáře k článku)