TOPlist

Tip: Chytrá LED lampa PILSKOTT z nabídky IKEA

IKEA chytrá lampa PILSKOTT

V nabídce nábytkářského giganta IKEA se objevuje kousek smart elektroniky do domácnosti. Je jím chytrá LED lampa s názvem PILSKOTT, která je schopná komunikovat s mobilní aplikací či jinými smart home prvky. Díky zajímavému umístění svítícího panelu do tvaru U na první pohled příliš neoslňuje a poskytuje spíše ambientní osvětlení pro dokreslení atmosféry na okraji místnosti.

Minimalistická lampa PILSKOTT je díky aplikaci či dodatečnému hardwarovému ovladači schopná stmívání a k dispozici jsou také dynamické světelné efekty. Toto světelné „dýchání“ dokáže okolní prostor zdánlivě rozpohybovat. Pro chytrou komunikaci je potřeba zařízení spojit s ovladačem či telefonem přes bránu.

Životnost žárovky je dle popisu v e-shopu cca 25 000 hodin. Takže vám vydrží zhruba 20 let, když budete mít lampu rozsvícenou 3 hodiny denně. Lampa je k dostání za 2 490 Kč a aktuálně je dostupná v e-shopu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kam by se vám hodila taková lampa?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)