OLED Android TV s Ambilight a 120Hz frekvencí nyní koupíte za nejnižší cenu

Philips Android TV OLED

Pokukujete-li právě teď po novém televizoru, máme pro vás dobrou zprávu. V rámci akce Black Friday si totiž obchod CZC přichystal velmi zajímavou akci na OLED televizor Philips 55OLED706, který pochází z loňské řady a startoval na ceně 29 990 Kč.

Televizor Philips 55OLED706 je vhodný i pro hráče

Philips 55OLED706 je kvalitní televize střední třídy s 55″ 4K OLED panelem, který má na svědomí LG. Za cenu 18 999 Kč jde o jeden z nejlepších televizorů, co se týče poměru ceny k výkonu a na rozdíl od nejlevnějších OLED modelů nabízí standardy, které jsou běžné v řadách nad 25 000 Kč. Hovoříme zejména o dvou HDMI 2.1 vstupech, což ocení zejména majitelé konzolí Playstation 5 a Xbox Series, jelikož televize podporuje až 120Hz obnovovací frekvenci.

The BEST TV for the PS5/Xbox Series S? – Philips OLED706 (4K 120Hz)

The BEST TV for the PS5/Xbox Series S? - Philips OLED706 (4K 120Hz)

Black Friday akce

Black Friday je v plném proudu, avšak zorientovat se ve slevách nemusí být jednoduché. Samotné slevy mnohdy nejsou skutečné, nebo jsou zanedbatelné. S odhalením těchto praktik vám pomůže doplněk Hlídač Shopů, nebo v tomto případě my samotní. Pokud nás trkne do oka něco zajímavého, budeme vás o akcích informovat u nás na webu, nehledě na to, o který e-shop se jedná. Z prokliku na stránku nemáme žádnou provizi.

Samozřejmostí je také tradiční 3stranné podsvícení Ambilight, díky kterému se LED diody na zadní straně televizoru přizpůsobují tomu, co aktuálně běží na obrazovce. Nechybí standardy jako HDR10+ či Dolby Vision a potěší také slušné reproduktory (2x 10W + 30W subwoofer) s podporou Dolby Atmos. Systémem je pak Android TV ve verzi 10, takže můžete počítat také s podporou Google Asistenta.

Cena: 18 999 Kč

Jak se vám zamlouvá cena této Philips televize?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)