Philips chystá na rok 2020 hromadu nových Hue produktů

philips hue 2020

Značka Philips Hue je jednou z nejpopulárnějších v oblasti chytrého osvětlení a zdá se, že se budeme mít v roce 2020 na co těšit. Společnost totiž chystá řadu nových nejen outdoorových produktů, na které se můžeme díky uniklému katalogu podívat již dnes. Tato světla budou pravděpodobně oficiálně představena na veletrhu Consumer Electronics Show v lednu.

Nové produkty jsou barevná venkovní svítidla, ale jsou to mnohem sofistikovanější produkty, než pouze vícebarevné inteligentní žárovky. Mezi nové produkty patří například XL verze Philips Hue Lily, což je zahradní reflektor. XL verze má mít kromě jiného také jasnější žárovku o svítivosti až 1200 lumenů. Philips připravuje také nový přírůstek do rodiny světel Impress, který však bude představen až na jaře 2020.

K dispozici bude také Hue Nyro, což je nová obdélníková lampa s moderním a trochu neobvyklým designem. S dalších produktů stojí za zmínku nástěnné svítidlo Hue Daylo, závěsná lampa Hue Attract a nástěnné Hue Appear a Hue Resonate. Ty taktéž poskytnou svítivost až 1200 lumenů, což je na lampu skutečně vysoké číslo. O cenách toho zatím příliš nevíme. Každopádně si počkejme na CES 2020, kde bude většina z těchto produktů odhalena.

Těšíte se, co představí Philips Hue v roce 2020?

Zdroj: 9to5mac.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)