TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 94

waking mars main

Vítáme vás u 94. dílu Pařby na víkend. Jako první zde dnes máme jednu z nejlépe hodnocených her současnoti Waking Mars, poté si pohrajeme s gravitací v jedné z 12 nejlepších her minulého roku podle Googlu s názvem Naught. Ve třetí hře si zajezdíte na motorkách a to i v netradičním multiplayeru v Trial Xtreme 3. Dále se zapojíte do epických bojů mezi opicemi a obávanými nafukovacími balónky ve velmi povedené tower defense hře Bloons TD 5 a na závěr vás čeká klasika, co nestárne, zábavná adventura se skvělým dabingem Polda 3.

Waking Mars

Jedna z nejlépe hodnocených her současnosti, ve které se nebudete učit jak něco zabíjet, ale budete tvořit nové formy života na vzdáleném Marsu. V roce 2097 byl objeven život na Marsu a právě vy ho v podzemních jeskyních prozkoumáváte a analyzujete. Ve všem vám pomáhá chytrý počítač, který s vámi komunikuje. Během výzvědné mise jste kvůli otřesům zasypáni a začíná boj o život. Abyste přežili, je třeba kombinovat žijící druhy v jeskyních. Hra má nádhernou grafiku a skvělý zvukový doprovod. Waking Mars je dobře přizpůsobený dotekovým displejům a na Google play je k dostání za zhruba 95 korun.

wakin mars

Waking Mars
Tiger Style
Verze 1.3.3 (30. 12. 2012)
Velikost 223 MB
2.2+


94,81 Kč

Naught

Tato hra patří mezi 12 nejlepších her minulého roku podle googlu. Nevíme, jestli je nejlepší, ale Naught určitě patří mezi velmi povedené a kvalitní hry. V této temné a graficky pěkné hře budeme pro pohyb naší postavy manipulovat s gravitací. Tímto způsobem se snažíte vyhýbat překážkám, nebo procházet rozsáhlá bludiště. Naught nabízí 40 mysteriózních podzemních kol, možnost odemčení komikové knížky, trial mód a 120 skrytých diamantů ve hře. To vše za pouhých 20 korun.

naught

Y0lVsYcwas2eIBaO10IfJyloVkhg0UoMoZq2 AGY9RPEEqeWhgRXhjHdhhbEm2tfJQ=w124
Naught
Blue Shadow Games S.L.
Verze 2.0.7 (6. 12. 2012)
Velikost 29 MB
2.1+

4AAAAAElFTkSuQmCC
20,00 Kč

Trial Xtreme 3

Jedna z nejlepší trialových sérií na androidu se dočkala dalšího pokračování, v podobě Trial Xtreme 3. Již mnohokrát jste se u nás setkali s vychvalováním předešlých dílů a třetí díl ničím nezklame. Co by mělo být nového oproti starším dílům? Opět se dočkáme lepší grafiky a vylepšeného fyzikálního modelu. Nový díl nabízí 76 kol, 4 světy a stovky překážek. Hrát můžete proti svým Facebookovým přátelům, nebo náhodným hráčům v dobře zpracovaném multiplayeru. S ostatními hráči nehrajete přímo online, ale přes internet se načte záznam jejich jízdy, se kterým následně závodíte. Dále si můžete vylepšovat vlastní motorku a jezdce. Hra se ovládá klasicky pomocí akcelerometru, nebo tlačítek na displayi záleží na vaší volbě. Na Google play je zdarma prvních 12 kol a potom je třeba zbytek hry doplatit přímo v aplikaci. Tuto hru doporučujeme minimálně vyzkoušet.

trial xtreme 3

tt9EB32yUx jm2 Z86K IW6aOICTE2UCTL65pYrpQBtXpyzv4jNoMXqMOI3yejcwULM=w124
Trial Xtreme 3
Deemedya m.s. ltd.
Verze 4.4 (1. 1. 2013)
Velikost 46 MB
2.2+


Zdarma

Bloons TD 5

Nová hra od studia Ninja Kiwi, ve které se zapojíte do epických bojů mezi opicemi a obávanými nafukovacími balónky. Bloons TD 5 je vysoce hodnocená strategická tower defense hra, která nabízí hodiny zábavy a nespočet herních možností. Jedná se o pokračování velmi slavné TD série. S některými díly jste se možná již setkali ve flashovém provedení na počítači a ten nejlepší díl je právě teď dostupný i na androidu. Pokud vás tato hra trošku zaujala, můžete se podívat její plnohodnotnou recenzi s videem zde.

bloons

jOUXESgFBoKBC5ASc5fjdfoTqUaTNl
Bloons TD 5
ninja kiwi
Verze 1.0 (19. 12. 2012)
Velikost 73 MB
2.3+

Q3+aAVeT1Xe+gAAAAASUVORK5CYII=
57,11 Kč

Polda 3

Třetí pokračování jedné z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera, Pavla Pípala, Valerie Zawadské a Sabiny Laurinové. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově. Pankrác se vrací. Tentokrát však bez slušivé policejní uniformy a blýskavého služebního odznaku. Stal se soukromým detektivem. Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi buď pomocí SMS, nebo přímo pomocí Google Play a to za skvělou zaváděcí cenu 49 korun. Pokud zakoupením vývojáře podpoříte, slibují další díly. Já bych se ovšem nejradši přimluvil za jinou českou adventuru, která mi přirostla k srdci a to – Ve stínu havrana (Pamatujete si na ní?).

polda 3

a38CFzfSdx2Cewx1UgtzCOcAPTU M39UVyoPQKFVvXdcXEgJlZwuidOndi4Vf752CKk=w124
Polda 3
Zima software
Verze 1.3 (19. 12. 2012)
Velikost 447 kB
2.1+

eyEfVgpMYiAXKpK0PUVLcrXU6DhwPlciXSLT6MvnFZinKAi+5wwTPSfCQwIGd4cypdtgkLuID6sBIcePyZtSmmzd248XIaIXXqIgmfMZbsvSVQC+oD6cKmIbV++fpYcE7HPP0Gf7vA8PVIIJeP5bi4HoSrY6KX12Sv8C6rjp+pcv3PIAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 94

Pařba na víkend - tipy na Android hry 94

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)