TOPlist

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 127 – Asphalt 8: Airborne, Stargate a další vypalovačky

asphalt main main

Tak jako každý pátek jsme zde s novou Pařbou na víkend, tentokrát s číslem 127! A co jsme vám dnes naservírovali? Hned ze začátku si představíme nové pokračování legendární série Apshalt, v druhé hře potěšíme všechny fanoušky populárního sci-fi seriálu Hvězdná brána a vydáme se na výpravy s týmem SG-1. Ve třetí hře si zahrajeme příjemnou logickou hru Snakes & Apples, poté vyzkoušíme netradiční hru určenou pouze pro dva hráče Gentlemen! a na závěr vás čeká série pěkných a oddechových her od autora Vatroslava Dina Matijase.

Asphalt 8: Airborne

Pokračování slavné série Asphalt od Gameloftu, které opět přináší to nejlepší arkádové závodění na mobilních zařízeních. Asphalt 8: Airborn nabízí perfektní grafiku, lokální multiplayer přes wi-fi, dále plnohodnotný multiplayer s několika módy, spoustu exotických lokací, skoků ve vzduchu, 47 dobře vymodelovaných aut a přes 180 závodů v kampani. To vše za necelou dvacku. Věřím, že každý herní nadšenec má nový Asphalt již ve svém zařízení. Pokud ještě váháte, nebo hledáte dobrou závodní hru, tak s novým Asphaltem chybu určitě neuděláte.

asphalt 8 airborn

Asphalt 8 - Car Racing Game
Asphalt 8 - Car Racing Game

Stargate SG-1 Unleashed 1

Tato hra určitě zajímá všechny fanoušky dnes již kultovního sci-fi seriálu hvězdná brána, který je u nás i po celém světě velmi populární. Hra potěší převážně ty, co seriál sledovali v anglickém znění, jelikož je namluven herci ze seriálu. Stargate SG-1 Unleashed vypadá na první pohled velmi povedeně a nabízí pár zajímavých prvků, ale celkově působí méně dynamicky a časem začíná i nudit. Během hraní zabaví pouze ty, co mají seriál rádi, ale jinak vás bude obtěžovat nedotažené střílení a zdlouhavé úseky hry. Naopak vás potěší, že si hra uchovává charaktery postav a mnohdy se pobavíte nad hláškami Jacka i Teal’ca, také hra si ze sebe a klišé v seriálu umí udělat srandu.

stargate

07707385c08e855a4ea3c43b4189266a?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Snakes & Apples

Velmi pěkná logická hra, u které si nevytrháte vlasy vztekem, ale příjemně potrápíte mozkové závity. Cílem v každém kole je sníst všechna jablka a zaplnit hadem celý herní prostor. Cesta za jablky ale nebude tak jednoduchá a v cestě vám stojí příkazy směru, pořadí, ve kterém jablka můžete sníst, mosty, překážky, tunely a spousta dalšího. Snakes & Apples je na Google Play zdarma ke stažení, a proto vám nic nebrání ve vyzkoušení této příjemně zpracované hry.

 Snakes & Apples

Snakes And Apples
Snakes And Apples

Gentlemen!

Poměrně netradiční hra, která je určená pouze pro dva hráče. Pokud tedy nemáte parťáka na hraní, musíte si nějakého sehnat. V této hře proti sobě stojí dvě postavičky vybavené nějakou z mnoha zbraní. Postavičky ovládáte pomocí šipek, tlačítka pro změnu gravitace a tlačítka pro útok. Útočit můžete noži, bombami, holuby, elektřinou, dynamitem a kdo ví čím vším možným. Zbraně se vám generují náhodně na začátku každého kola. Gentlemen! nabízí 3 herní módy: klasický duel, poté jakási honěná, kdy jeden hráč utíká a druhý se ho snaží zabít a diamantový duel. Hra je poměrně zdařilá, ale pokulhává v cenovce, která se vyšplhala na něco málo přes 90 korun, což je k tomu co hra nabízí poměrně hodně.

 gentlemen!

Gentlemen! (multiplayer!)
Gentlemen! (multiplayer!)

Petang, lukostřelba, tenis, stolní tenis, kuželky

Místo poslední hry zde dnes máme sérii her od autora Vatroslava Dina Matijase. Většina jeho her má naprosto stejný základ, proto je dáváme najednou. Zahrát si můžete stolní tenis, petang, lukostřelbu, tenis, či kuželky. V každé hře můžete hrát rychlý zápas, ligu, nebo turnaje od různých mistrovství, až po olympiádu. Hraním ligy získáváte zlaťáky, za které poté odemykáte turnaje. Tento princip je zábavný a proto vás baví pokračovat. Hry jsou pěkně zpracované a chybí jim pouze multiplayer, který by na střídačku na jenom zařízení určitě nebylo těžké udělat. I tak ale tyto „záchodovky“ dokážou zabavit a my je pro oddechové hraní doporučujeme.

 kuželky

vK5bDIHsQZCdKJOo2UQXbptyHRWX697Usw0M3vW LcvTpdtn4jXrMG7LqCOMnlaAY QY=w300
Vatroslav Dino Matijas
Vatroslav Dino Matijas
Verze
Velikost
2.0.1+


Zdarma

Video:

Pařba na víkend — Tipy na Android hry 127 — Asphalt 8: Airborne, Stargate a další vypalovačky

Pařba na víkend -- Tipy na Android hry 127 -- Asphalt 8: Airborne, Stargate a další vypalovačky

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)