Oslavte Halloween s Godeal24: Doživotní MS Office 2021 Pro za 26,75 € a Windows 10 Pro za 8,65 €

Halloween-Godeal24-Windows-Office-gd24

Komerční článek

Bezproblémový provoz počítače vyžaduje mimo jiné jeho pravidelnou aktualizaci. Právě to však může být v případě Windows trochu problém, jelikož novější či vyšší verze jsou zpoplatněné a tedy se k nim nedostane každý. Existují však cesty, jak se i k placeným klíčům dostat za přijatelné ceny. Jednou z nich je obchod GoDeal24, který prodává ověřené doživotní licence na spousty softwarů v čele s MS Windows či Office. Díky velkému halloweenskému výprodeji můžete navíc nyní získat Windows 10 Professional za pouhých 8,65 €, což je méně než 10 % maloobchodní ceny! Získat ale nyní můžete třeba i licenci Office 2021 Professional za pouhých 26,75 €. Ve výprodeji je toho však daleko

Office 2021 Professional Plus je komplexní kancelářský software zvyšující produktivitu, který obsahuje několik důležitých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook atd. Office 2021 Pro zpracovává bohaté funkce a nástroje, které mohou uživatelům pomoci rychleji dokončit různé úkoly.

Nejlepší cena! Sleva 62% na Microsoft Office! (slevový kÓd „SGO62„)

Obří slevy na Windows OS! (slevový kód “ SGO50„)

Sleva 62% na balíčky a další MS Office (slevový kód „ SGO62„)

Další skvělé nástroje za vynikající ceny

>>>Získejte další nástroje

Jak zaplatit za licence

  1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.
  1. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
  2. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.
  1. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.
  1. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)