Jak získat originální software Microsoft za nejlepší ceny? Godeal24 nyní nabízí až 62% slevy!

originální software Microsoft

Komerční článek

Nové aktualizace softwaru vítá každý uživatel s nadšením. Ať už se jedná o software pro chytré telefony, počítače či tablety, většinou jeho update přináší i optimalizaci dostupných funkcí a celkové vylepšení. Ve zprávě známé jako Sun Valley 2 dokonce Microsoft informuje o nové funkci spojené se správcem úloh, díky které bude snadnější vypnout aplikace používající přespříliš výkonu. Nová funkce nese označení Efficiency Mode nebo Eco Mode a s její pomocí se celkově zvýší výkon počítače, aniž by se uživatel musel o cokoliv starat. Konkrétně systém Windows 11, respektive jeho funkce Efficiency Mode, mění priority u daných procesů na nízkou. Tímto se zároveň zvyšuje i výdrž baterie v případě laptopů. Microsoft tuto funkci testoval přes rok a setkal se s vysoce pozitivními výsledky, kdy se výkon zvýšil až čtyřnásobně.

Nyní navíc obchod Godeal24 nabízí Microsoft Windows 11 za bezkonkurenčně nejnižší ceny – pořídit si jej můžete již za pouhých 15,14 €! Když navíc zakoupíte více licencí, získáte ještě větší slevu a můžete se dostat až na cenu 8,18 € za licenci pro jeden PC. Aby toho navíc nebylo málo, můžete si přijít na řadu dalších slev. Níže si můžete prohlédnout nabídku na řadu dalších produktů Microsoft. V souvislosti s příležitostí Mezinárodního dne žen si navíc můžete přijít na Microsoft Office 2021 za pouhých 30,22 € namísto původních 439,99 $. Na některý software navíc nyní máte až 62% slevu!

Nepropásněte speciální ceny! Časově omezená nabídka

Až 62% sleva na Windows a MS Office! Slevový kód: SGO62

Prohlédněte si další zvýhodněné balíčky zde

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50 

Prohlédněte si další nabídky na systém Windows zde

Software pro online práci i studium s 62% slevou! Slevový kód: SGO62

Nástroje pro váš počítač

Aby toho nebylo málo, zároveň si můžete přijít na nástroje pro PC, které vám mohou pomoci například se zvýšením produktivity.

Jak získat originální Microsoft software levně

Stažením bezplatných kopií softwaru od Microsoftu můžete ušetřit nemalé množství peněz. Jelikož se ale jedná o pirátské kopie, můžete se tak vystavit malwaru, který dokáže odcizit například i vaše osobní data. Tomuto problému můžete předejít nákupem na Godeal24. Godeal24 je totiž online obchod, který se specializuje na prodej operačních systémů, kancelářských balíčků nebo her. Godeal24 primárně prodává takzvaně použité licence, které odkupuje od společností, jež je již nepotřebují a mohou je předat pro potřeby jednotlivců. Obchod proto zná „historii“ každé prodávané licence, díky čemuž se zákazníci nemusí o nic strachovat. Navíc podle Soudního dvoru Evropské unie se jedná o autorizovaný systém pro nákup a prodej použitých licencí, který je na území EU schválen. Nemusíte tedy mít obavy z toho, že byste si pořizovali něco nelegálního. Zároveň tak neriskujete rizika spojená s pirátskými kopiemi. Licence, které si zakoupíte od Godeal24, navíc nejsou nijak spojeny s předplatným, díky čemuž platí navždy.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy spojené s instalací a používáním, můžete se obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu Godeal24. V takovém případě se vám tým profesionálů bude okamžitě věnovat.

Stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)