Oppo zítra oficiálně vkročí do ČR. Tady sledujte prezentaci

Oppo ČR datum uvedení

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že na další evropské trhy, konkrétně ty v Česku, Slovensku a Maďarsku, míří čínská značka mobilů a další chytré elektroniky Oppo. Telefon Reno5, který se má postarat o první seznámení uživatelů s přístroji této firmy, už máme dokonce na testování v redakci. Teď už známe i přesné datum uvedení přístrojů značky Oppo na trh v ČR a dalších dvou zmíněných zemích. Stane se tak již zítra, 29. června 2021. Přesně v 10:00.

Uvedení značky Oppo v ČR

Prezentace proběhne skrze živé vysílání na YouTube, které si můžete uložit z okna výše. Přenos bude přenášen z Budapešti a doplněn angličtinou. Oppo si k uvedení vezme svou sérii Reno5, ve které jsou momentálně dva modely telefonů. Oba mají například čtyři zadní fotoaparáty s hlavním 64megapixelovým senzorem nebo 65W nabíjení. Variantu Pro pohání čipset MediaTek Dimensity 1000+, tu klasickou pak Snapdragon 765G. Oppo smartphony běží na Androidu, který je doplněný o nadstavbu ColorOS. Po zmíněných mobilech mají do ČR dorazit další produkty, například prý sluchátka.

Které produkty značky Oppo vám přijdou nejzajímavější?

Zdroj: TZ Oppo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)