Další čínský hráč na našem trhu. Do ČR oficiálně míří Oppo

Oppo ČR Reno5

Český trh s mobily (a časem i s další chytrou elektronikou) brzy oficiálně přivítá další celosvětově významnou značku. V ČR se začnou prodávat telefony Oppo. Prvními zástupci budou modely z řady Reno5 a stane se tak do několika týdnů. Informace pochází z oficiální tiskové zprávy společnosti. Ta patří do obří skupiny BBK Electronics Corporation, společně třeba s OnePlus, Realme či Vivo, které na tuzemský trh také zamířilo celkem nedávno. Tato skupina, která je vlastně největším producentem mobilů na světě, tak bude mít v českém “ohni” již všechna největší želízka.

V sérii Reno5 jsou momentálně dva modely. Oba mají například čtyři zadní fotoaparáty s hlavním 64megapixelovým senzorem nebo 65W nabíjení. Variantu Pro pohání čipset MediaTek Dimensity 1000+, tu klasickou pak Snapdragon 765G. Oppo smartphony běží na Androidu, který je doplněný o nadstavbu ColorOS. Po zmíněných mobilech mají do ČR dorazit další produkty, například prý sluchátka.

Jak momentálně vnímáte značku Oppo?

Zdroj: TZ Oppo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)