Oppo Reno bude nový špičkový smartphone s bezrámečkovým displejem

oppo reno spekulace unik informaci

Čínská společnost Oppo patří momentálně k nejinovativnějším společnostem na trhu telefonů. Brzy se máme dočkat nového telefonu s názvem Reno. Ten má být přesnou ukázkou toho, proč je Oppo považované za tak inovativní společnost. Oppo Reno má mít kompletně bezrámečkový displej bez výřezu, průstřelu apod. Zároveň na zadní straně bude periskopický zoom s desetinásobným přiblížením.

Oppo Reno byl s předstihem poodhalen. Bude mít špičkové parametry

Za méně než měsíc představí Oppo svůj nový prémiový telefon Reno. Viceprezident společnosti už ale nyní poodhalil některé zajímavé parametry toho, co bude telefon mít. V první řadě to bude Dynamic AMOLED displej, tedy zcela identický displej, který používá Samsung u řady Galaxy S10.

oppo reno design

To ale není jediná informace. Tento displej by neměl mít žádný výřez, průstřel ani nic podobného. Ve výsledku by tak měl být bezrámečkový. Celkově má zabírat 93,1 procent přední strany. Většina telefonů se přitom pohybuje na hodnotě kolem 89 %.

Další zajímavou funkcí tohoto telefonu má být desetinásobný zoom. To není moc překvapivé, protože právě Oppo již na veletrhu MWC 2019 představilo světu 10x zoom s tím, že se později v roce 2019 objeví v telefonech. Oppo Reno bude prvním z nich. Níže můžete vidět několik ukázkových fotografií z tohoto telefonu.

Mezi dalšími zajímavostmi, které má Oppo Reno mít, můžeme jmenovat čtečku otisků prstů v displeji, podporu HDR10+, tři hlavní fotoaparáty, super rychlé 50W nabíjení a Snapdragon 855 s až 12GB RAM.

Na závěr ještě dodáme, že Oppo telefony se začínají po letech opět objevovat na evropském trhu. Je zde tak mnohem větší šance, že Oppo Reno uvidíme také a evropští uživatelé se nebudou muset spoléhat na import.

Těšíte se na novinku od společnosti Oppo?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)