Oppo dokončuje svůj první tablet. Čím nás chce zaujmout?

Oppo Pad parametry specifikace design

Trh s tablety nabírá po letech druhý dech a téměř všechny společnosti se toho snaží využít. Do řady se postaví také čínské Oppo, jehož “Pad” už byl předmětem několika úniků. nyní se na internet dostaly rendery a podrobnější specifikace, takže můžeme částečně odhadovat, čím zkusí toto zařízení zaujmout. Mezi parametry má podle odhadů patřit například jedenáctipalcový 120Hz displej s QHD+ rozlišením a 10bitovou hloubkou barev.

Oppo Pad parametry specifikace design plakát

Tablet by měl pohánět procesor Snapdragon 870, o výdrž se má starat 8 360mAh baterie (s možností 33W nabíjení), k dispozici bude stylus a prostor by měly dostat třeba i čtyři reproduktory se standardem Dolby Atmos. Další tipované specifikace hovoří o Wi-Fi 6, fotoaparátech ve složení 13Mpx zadní a 8 Mpx přední, 256GB úložišti a operační paměti v hladinách 6 a 8 GB.

Přiložený plakát odhaluje, že Oppo Pad bude oficiálně představen již zítra, 24. února. A to minimálně ve dvou barvách, nicméně v první vlně velmi pravděpodobně jen v Číně.

Kolik by mohl Oppo Pad stát?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)