Oppo na trh vyšle extrémně výkonný tablet s rychlým displejem

oppo pad 2

V únoru letošního roku představila společnost Oppo svůj vůbec první tablet. Oppo Pad je poměrně zajímavým zařízením se solidním poměrem mezi cenou a výkonem, u nás se však bohužel neprodává. Už nyní se však začínají šířit informace o druhé generaci, která by se měla brzy oficiálně představit.

V Číně oblíbený leaker Digital Chat Station přišel s klíčovými specifikacemi tohoto tabletu. Pochlubit se má 11palcovým LCD panelem s rozlišením 2800 x 2000 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Velikost tedy zůstane zachována, ale firma vsadí na vyšší rozlišení. Čipset Snapdragon 870 má nahradit výkonnější MediaTek Dimensity 9000 a k dispozici by měl být až s 12 GB RAM a 512GB úložištěm.

OPPO Pad Tablet Full Review: Good value for money but…

OPPO Pad Tablet Full Review: Good value for money but...

Kromě tabletu má firma na prosincové akci INNO Day 2022 představí také dvojici ohebných telefonů Oppo Find N2 a Oppo Find N2 Flip. Zatím však není jasné, zda se tyto zařízení objeví i u nás.

Jaký názor máte na značku Oppo?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)