Oppo N3 vás nechá zvolit ze dvou materiálů šasi

oppon3 titulka

Společnost Oppo patří mezi známější producenty chytrých telefonů ze Země Draka. Za své místo na slunci vděčí nejen kvalitním a dobře vybaveným produktům, ale také svým originálním nápadům. Nyní se tato společnost – stojící mimo jiné i za “flagship killerem” OnePlus One – rozhodla, že dá zájemcům o připravovanou novinku s otočným fotoaparátem – Oppo N3 (doposud nevídanou) možnost volby. Zákazník se tak bude moci rozhodnout z jakého materiálu bude vyrobeno šasi právě jeho telefonu.

Na výběr bude mít dvě varianty. První využívá slitinu hliníku a lithia. Ta byla použita například k výrobě palivových nádrží pro raketoplány. Lithium je samo o sobě nejlehčím známým kovovým prvkem vyskytujícím se na Zemi. Slitina hliníku a lithia by tedy měla být opravdu velmi lehká. Na druhou stranu lithium je také velmi měkké, což by mohlo negativně ovlivnit pevnost konstrukce.

Nejspíš z toho důvodu si bude moci zákazník vyžadující vyšší mechanickou odolnost pořídit Oppo N3 i ve variantě využívající šasi vyrobené z nerezové oceli. Ta bude sice s nejvyšší pravděpodobností citelně těžší, na druhou stranu však tento – z domácností velmi dobře známý – materiál nabídne vysokou odolnost.

oppo n3 sasi

S volbou materiálu bude s vysokou pravděpodobností souviset rovněž barva rámu na bocích přístroje. Slitina hliníku a lithia bude tmavě šedá, až černá. Zvolíte-li variantu využívající nerezovou ocel, očekávejte pro tento materiál poměrně typickou stříbrno-šedou barvu. K představení Oppo N3 má dojít za měsíc, konkrétně 29. října a to v Singapuru.

Oppo N3 2

Uvítali byste takovouto možnost volby i u jiných výrobců? A na kterou variantu by padla vaše volba?

Zdroj: gizchina.com.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži ty nejlepší skvosty? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)