TOPlist

Oppo N3 vás nechá zvolit ze dvou materiálů šasi

oppon3 titulka

Společnost Oppo patří mezi známější producenty chytrých telefonů ze Země Draka. Za své místo na slunci vděčí nejen kvalitním a dobře vybaveným produktům, ale také svým originálním nápadům. Nyní se tato společnost – stojící mimo jiné i za „flagship killerem“ OnePlus One – rozhodla, že dá zájemcům o připravovanou novinku s otočným fotoaparátem – Oppo N3 (doposud nevídanou) možnost volby. Zákazník se tak bude moci rozhodnout z jakého materiálu bude vyrobeno šasi právě jeho telefonu.

Na výběr bude mít dvě varianty. První využívá slitinu hliníku a lithia. Ta byla použita například k výrobě palivových nádrží pro raketoplány. Lithium je samo o sobě nejlehčím známým kovovým prvkem vyskytujícím se na Zemi. Slitina hliníku a lithia by tedy měla být opravdu velmi lehká. Na druhou stranu lithium je také velmi měkké, což by mohlo negativně ovlivnit pevnost konstrukce.

Nejspíš z toho důvodu si bude moci zákazník vyžadující vyšší mechanickou odolnost pořídit Oppo N3 i ve variantě využívající šasi vyrobené z nerezové oceli. Ta bude sice s nejvyšší pravděpodobností citelně těžší, na druhou stranu však tento – z domácností velmi dobře známý – materiál nabídne vysokou odolnost.

oppo n3 sasi

S volbou materiálu bude s vysokou pravděpodobností souviset rovněž barva rámu na bocích přístroje. Slitina hliníku a lithia bude tmavě šedá, až černá. Zvolíte-li variantu využívající nerezovou ocel, očekávejte pro tento materiál poměrně typickou stříbrno-šedou barvu. K představení Oppo N3 má dojít za měsíc, konkrétně 29. října a to v Singapuru.

Oppo N3 2

Uvítali byste takovouto možnost volby i u jiných výrobců? A na kterou variantu by padla vaše volba?

Zdroj: gizchina.com.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži ty nejlepší skvosty? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)