V ČR už koupíme véčko Oppo Find N2 Flip. Cena nezní špatně

Oppo Find N2 Flip ČR cena

Společnost Oppo začala na trhu v ČR oficiálně prodávat svůj první telefon s flexibilním displejem. Jde o vertikálně vyklápěcí „véčko“ Oppo Find N2 Flip, které kromě skládací konstrukce zaujme především hlavním 50MPx zadní foťákem, procesorem MediaTek Dimensity 9000+ nebo 4 300mAh baterií s podporou 44W nabíjení. Za zmínku stojí také vnější 3,3palcový displej, který je, podobně jako u jiných letošních véček, větší než u aktuálního Galaxy Flipu. Cena mobilu přitom není nijak astronomická, pro český trh byla stanovena na 23 990 korun.

„Rozměrný vnější displej ulehčuje například pořizování selfie snímků nebo kontrolu notifikací. Umožňuje zobrazit až šest oznámení najednou. Je tak možné rychle odpovídat na zprávy v běžných aplikacích na posílání zpráv přepínat nastavení, nahrávat hlasové poznámky, přijímat hovory a mnoho dalšího. Jeden z posledních updatů Androidu zároveň přinesl užitečný widget aplikace WhatsApp, a to taktéž s umístěním na vnějším displeji. Bez otevření telefonu je tedy komunikace ještě snadnější,“ popisuje výrobce v tiskové zprávě.

OPPO Find N2 Flip | Flex, Fold, Fun

OPPO Find N2 Flip | Flex, Fold, Fun

Zmíněn je například také ohebný režim FlexForm, který umožňuje druhá generace pantu Flexion Hinge a se kterým Find N2 Flip drží polohu v rozmezí 45–110 stupňů. Když je řeč o pantu, tak ten se nově skládá z menšího počtu komponent, než měl pant Flexion Hinge první generace použitý u modelu Find N. „Díky jeho důmyslné jednoduchosti jsme dosáhli nového standardu
mechanické stability. Pant Flexion Hinge druhé generace je také kompaktnější, čímž vzniká více prostoru pro vnější displej i baterii s vyšší kapacitou a rychlejším nabíjením,“ chlubí se firma.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které ohebné véčko se vám líbí nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)