Bezdrátová sluchátka Oppo Enco Free2 nabízí ANC a skvělou výdrž za dobrou cenu

Oppo sluchátka

Společnost Oppo představila kromě nových telefonů řady Reno6 také bezdrátová sluchátka Oppo Enco Free2. Jedná se o TWS se silikonovými špunty, aktivním potlačením hluku nebo skvělou výdrží baterie. Cena je přitom také slušná.

Bezdrátová sluchátka Oppo Enco Free2

Oppo na své konferenci tvrdilo, že při zapnutém ANC režimu dokáží sluchátka potlačit okolní hluk až o 42 dB, což je velmi slušná hodnota. Samotný zvuk pak obstarávají 10mm měniče, které ladila společnost Dynaudio. Samozřejmostí je podpora zvukových kodeků AAC či SBC a potěší také odolnost proti vodě a prachu IP54.

Sluchátka se párují přes Bluetooth 5.2 a díky tomu nabídnou také speciální režim s nízkou latencí, který je určený zejména pro hraní her. Nabíjení probíhá klasicky přes USB-C, přičemž celkem mají hodinky vydržet až 30 hodin při běžném poslechu. K dispozici budou v černé a bílé barvě a to za cenu 599 CNY, což je asi 2 000 korun bez daně.

Jak často využíváte ANC u sluchátek?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)