Blíží se doba skládacích telefonů? Oppo chystá hned dva

oppo ohebný mobil

Společnost Oppo sice svůj skládací telefon představila již v roce 2019, ovšem jednalo se o pouhý prototyp. Oficiálně se nám žádný zatím nepředstavil. V tomto roce se to má však dle renomovaného leakera změnit. Blíží se tedy doba, kterou nejeden z nás čekal? Doba skládacích telefonů? Kromě Samsungu a Huawei totiž představilo svůj ohebný model i Xiaomi a nyní se k tomuto kroku chystají společnosti Oppo a vivo.

Oppo a skládací telefon? Rovnou dva!

Dle leakera Digital Chat Station společnost Oppo uvede svůj skládací telefon ve druhém čtvrtletí tohoto roku. A nezůstane jen u toho. Firma totiž údajně chystá hned dva modely – jeden s 7″ displejem a druhý s 8″ panelem. Menší model měl jít do výroby v lednu a společnost jej prý uvede jako první.

Kromě Oppo pracuje na svém telefonu také vivo. To má disponovat 8″ interním displejem a 6,5″ panelem na přední straně. Alespoň jeden z nich má mít vysokou obnovovací frekvenci a oba má dodat společnost Samsung. Máme se tedy rozhodně na co těšit.

Jaký máte názor na skládací telefony?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)