TOPlist

OnePlus Watch 2 oficiálně odhaleny! V hlavní roli 100hodinová výdrž a prémiový design

OnePlus Watch 2
  • OnePlus se po několikaleté pauze vrací na trh s chytrými hodinkami
  • Firma oficiálně odhalila design a některé klíčové vlastnosti
  • Produktem si je dle vlastních slov jistější než kdykoliv předtím

V pondělí jsme informovali o první oficiální upoutávce na chytré hodinky OnePlus Watch 2, které se podle uznávaného insidera měly představit 24. února. Nakonec je ale situace trochu jiná. Sám výrobce překvapivě odhalil design hodinek i důležité vlastnosti s několikadenním předstihem, přičemž také uvedl, že datum vydání připadá na 26. února (sám leaker se ostatně opravil).

OnePlus Watch 2, jež představují návrat významné značky chytrých telefonů na trh s nositelnými zařízeními, vypadají prakticky stejně jako na dříve zveřejněných neoficiálních renderech, které zhotovil designér Steve Hemmerstoffer alias OnLeaks. Mají pěkný kulatý displej a pozoruhodný výběžek na pravé straně konstrukce, kde nalezneme fyzickou korunku a tlačítko pro ovládání. Hodinky debutují ve dvou barvách, a to Black Steel a Radiant Steel. Je tedy zároveň potvrzeno ocelové šasi a pro zvýšenou odolnost obrazovky se dokonce dočkáme i přítomnosti safírového sklíčka.

OnePlus Watch 2

„Jsme si tímto produktem jistější než kdykoli předtím a tato důvěra není neopodstatněná. Hodinky OnePlus Watch 2, postavené na základech výrazného pokroku v našem technologickém ekosystému a schopnostech, naznačují naše odhodlání transformovat se ze ‚zabijáka vlajkových lodí‘ na ‚tvůrce ekosystému‘. Poskytnou vám zážitek, který bude nejen vylepšený, ale i proměněný,“ uvedlo OnePlus v příspěvku na komunitním fóru.

OnePlus uvedlo, že hodinky nabídnou až 100hodinovou výdrž v „kompletním Chytrém režimu“ (tedy pravděpodobně bez jakýchkoliv omezení funkcí?). Slíbeno je i pečlivé sledování zdravotního stavu nositele. Firma však stále nepotvrdila, zda její první smartwatch od roku 2021 pracují s Wear OS, anebo nikoliv. Leaker Max Jambor je sice přesvědčen o tom, že se operačního systému od Googlu skutečně dočkáme, ale jeden nikdy neví…

OnePlus Watch 2

Jeví se zatím návrat OnePlus na trh s chytrými hodinkami úspěšně?

Zdroje: OnePlus, 9to5Google

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)