OnePlus ukončuje spolupráci s McLaren. Dalších parádních telefonů se nedočkáme

oneplus ukončuje spolupráci s mclaren

Společnost OnePlus podepsala partnerství s firmou McLaren již v prosinci 2018, ovšem nyní spolupráci ukončuje. Z tohoto “kolaba” jsme mohli vidět hned několik parádních telefonů jako například OnePlus 6T McLaren, který jako vůbec první telefon disponoval 10 GB RAM.

Ze stránky McLaren Partners však nyní společnost OnePlus zmizela, což znamená, že partnerství skončilo. Zajímavé je, že zatím nedošlo k žádném oficiálnímu prohlášení. OnePlus 7T McLaren 5G je tak zjevně posledním modelem, u kterého vidíme tuto spolupráci. McLaren je automobilka založená v roce 1963 a vznikla čistě za účelem závodění. Postupem času však začala s vyráběním supersportů (ve spolupráci s Mercedesem), které mohou i na normální silnice.

V minulosti jsme vám psali o konceptu, který OnePlus představilo na CES 2020 v Las Vegas. Toho se tak s největší pravděpodobností bohužel nedočkáme, což je poměrně škoda jelikož vypadal parádně.

Co říkáte na fakt, že OnePlus ukončuje spolupráci s McLaren?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)